дивись.info

Львівська облрада обрала голів постійних депутатських комісій

Львівська обласна рада обрала голів і членів 12 постійних депутатських комісій. Найбільшу кількість комісій очолили представники Блоку Петра Порошенка, повідомляє Дивись.Інфо з посиланням на ІА ZIK

Олександр Ганущин повідомив, що це питання попередньо обговорювалося на засіданнях підготовчої групи. У залі виникли дискусії стосовно того, чи потрібно обирати голів і секретарів комісій на сесії, чи це мають зробити самі комісії на своїх засіданнях.

Зокрема, головами комісій обрані такі депутати:

– з питань дорожнього господарства, інфраструктури, земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури – голова Володимир Саган (БПП)

– з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем – голова Михайло Дзюдзь (БПП)

– з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту – голова Михайло Гичка (БПП)

– з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ – голова Юрій Візняк (Радикальна партія)

– з питань екології, природних ресурсів та рекреації – голова Андрій Білоус («Народний контроль»)

– з питань будівництва, ЖКГ, енергоефективності, промисловості та інвестиційної політики – голова Богдан Гагалюк («Народний рух»)

– з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку – голова Михайло Сидорович («Самопоміч»)

– з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном – голова Тарас Вервега («Самопоміч»)

– з питань депутатської діяльності, етика, регламенту, свободи слова і антикорупційної політики – Роман Кізима («Самопоміч»)

– з питань комунального майна і приватизації – голова Ігор Комарницький («Батьківщина»)

– з питань освіти і науки – голова Володимир Вантух («Батьківщина»).

Окремо розглядали питання про склад бюджетної комісії. Очолити цю комісію захотіли фракції «Свобода» і «Батьківщина». Свободівці висунули кандидатуру екс-голови Львівської облради Олега Панькевича. «За» нього проголосував лише 31 депутат за необхідних 43.

«Батьківщина» запропонувала на посаду голови бюджетної комісії Ігоря Комарницького. «За» нього проголосували 26 депутатів.

Пропозицію робочої групи – кандидатуру представника БПП Олега Домчака – підтримало 49 депутатів, відповідно, він був обраний головою комісії.

За рішення в цілому про склад комісій проголосувало 50 депутатів ЛОР.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.