дивись.info

Про надання безоплатної первинної правової допомоги в Головному управлінні ДФС у Львівській області

Головне управління ДФС у Львівській області повідомляє, що щовівторка та щочетверга з 10.00 год. до 11.00 год. кваліфікованими спеціалістами здійснюється надання безоплатної первинної допомоги особам з питань, що належать до компетенції контролюючого органу.

Особистий прийом осіб, які потребують  безоплатної первинної правової допомоги, здійснюється посадовими особами управління правової роботи Головного управління ДФС у Львівській області у приймальні громадян, яка розміщена за адресою: м.Львів, вул. Стрийська, 35, кімната 105. Особистий прийом відбувається за попереднім записом.

Записатися на прийом можна за тел.: (032) 297-30-91, 297-36-85.

Довідково: Відповідно до вимог статті 7 Закону України від 02.06.2011 №3460 «Про безоплатну правову допомогу» (із внесеними змінами та доповненнями) безоплатна первинна правова допомога – це вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг:

1) надання   правової    інформації;

2) надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

3) складення   заяв, скарг та інших документів правового характеру(крім документів процесуального характеру);

4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Також, право на безоплатну первинну правову допомогу згідно із Конституцією України та статтею 8 Закону України від 02.06.2011 №3460 «Про безоплатну правову допомогу» (із внесеними змінами та доповненнями) мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України (усі громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства (в тому числі біженці), які перебувають на території України на законних підставах ).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.