дивись.info

У Львівській облраді підписали Декларацію про співпрацю

У четвер, 19 листопада, у перший день роботи новообраної Львівської обласної ради сьомого скликання представники політичних партій, що перемогли на виборах до обласної ради, підписали Декларацію намірів про співпрацю та ефективну роботу.

Повідомили Дивись.Інфо у Львівській ОДА.

Декларацію намірів підписали голова Львівської територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Олег Синютка, голова Львівської крайової організації “Народний Рух України” Андрій Корнат, в. о. голови Львівської обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Юрій Гудима, голова Львівської обласної організації політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Забарило та голова Львівської обласної організації політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” Парасковія Дворянин.
“Пріоритетом спільної праці в обласній раді, поруч із політичними програмами наших партій, буде забезпечення оновляння влади в області, забезпечення прозорості діяльності органів влади, максимальне залучення громади до місцевого самоврядування та протидія корупції. Наша мета – об’єднати зусилля та гідно працювати на вирішення проблем територіальних громад Львівщини”, – йдеться у тексті Декларації намірів про співпрацю та ефективну роботу у Львівській обласній раді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.