дивись.info

Львівська облрада виділила 4,9 млн грн на матеріальну підтримку працівників ЛОДА

Львівська обласна рада на пленарному засіданні у четвер, 19 листопада, внесла зміни до обласних програм на 2015 рік.

Як передає кореспондент ІА ZIK, за ці зміни в цілому проголосувало 56 із 84 депутатів обласної ради нового скликання, пише Дивись.Інфо.

Зокрема, депутати передали 691 тис. грн із загального фонду обласного бюджету до спеціального. Ці кошти мають піти на придбання чотирьох квартир для інвалідів війни і воїнів-інтернаціоналістів.

Також рішенням ЛОР було виділено 500 тис. грн для військової частини 2418 Держприкордонслужби у Великих Мостах, де необхідно здійснити ремонт казарми.

Найбільші дискусії у сесійній залі виникли навколо питання про програму підтримки органів виконавчої влади. У проекті рішення пропонувалося виділити 7,5 млн грн для Львівської облдержадміністрації. Однак деякі депутати виступили проти того, щоб збільшувати видатки на ОДА в той час, як ці кошти можуть бути більш потрібні в інших місцях. Також вони не хотіли ухвалювати рішення без попереднього ознайомлення з програмою.

Директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків пояснив, що половина видатків за цією програмою – це виплати працівникам при скороченні. За його словами, планується скорочення 20% апарату, тобто 150 співробітників адміністрації.

У результаті обговорення депутати зупинилися на компромісному варіанті і залишили у програмі 4,9 млн грн на виплати матеріальної допомоги працівникам ЛОДА, але при цьому забрали видатки у розмірі 2,6 млн грн, які пропонувалося виділити на покращення матеріально-технічного забезпечення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.