дивись.info

У Львові знову запрацювала мистецька дитяча студія (фото)

У Львові знову запрацювала мистецька дитяча студія (фото)

Після капітального ремонту розпочала діяльність мистецька студія в дитячому клубі на вул. Комарова, 3. Вчора дітвора мала перше заняття. Приміщення клубу повністю оновлене: від підлоги до стелі й меблів. Тож тепер діти проводитимуть своє дозвілля в значно комфортніших умовах. Мистецький гурток безкоштовно відвідуватимуть понад 40 вихованців, про це повідомили Дивись.Інфо прес-служба ЛМР

«Для нас важливо не просто провести ремонт приміщення: перефарбувати стіни й замінити інвентар, а комплексно покращувати умови для занять дітей в гуртках – від продумування дизайну приміщення до концепції діяльності клубу», – розповідає Володимир Шнайдер, керівник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

«Квапимось поділитись радістю, що наша мрія здійснилась і ми з великим задоволенням відчинили двері для дітей, які виявлять бажання творити. «Арт-студія» вже багато років успішно працювала у мікрорайоні, але умови в приміщенні були неналежними. Для того, щоб діти на заняттях почували себе комфортно та затишно, було розроблено сучасний дизайн приміщення, замінено вікна, двері, підлогу, сантехніку, встановлено якісне освітлення та закуплені гарні кольорові меблі», – додає Леся Білецька, директор Дитячих клубів Залізничного району.

Крім малювання, в «Арт-студії» навчатимуть різних цікавих форм рукоділля: декупаж, листівкарство, боді-арт, квілінг, ткацтво і ін. Також, в рамках діяльності клубу передбачені відвідини галерей, знайомство з творчістю митців, зустрічі з львівськими художниками, обговорення новин із світу культури.

«Одним з основних завдань нашого гуртка є створення оптимального середовища для розвитку дитини, розкриття її творчого потенціалу. Набір в гурток ще триває, тож запрошуємо всіх охочих до нас на заняття», – зазначає Галина Вараниця, педагог-організатор Дитячих клубів Залізничного району.

Запрошують дітей 6-15 років у дві вікові групи: молодша (6-9 років), старша (9-15 років). Заняття відбуватимуться щодня з 15.00 до 18.00 год., в суботу – з 10.00 до 13.00 год. за адресою: вул. Комарова, 3.

Щодо запису дітей в «Арт-студію» можна звертатись за номером телефону: 0978447998  (Галина Валеріївна).

Більше інформації про цей та інші Дитячі клуби Залізничного району можна отримати за номером телефону 295-82-46.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.