дивись.info

У Синютки обіцяють, що вода у Бориславі з’явиться уже ввечері

Міська рада Борислава, зважаючи на забруднення води, яке виникло через сильні опади,  у суботу, 21 листопада, прийняла рішення про тимчасове припинення водопостачання у місті. Новообраний міський голова Борислава Ігор Яворський запевнив, що уже до кінця дня подачу води в оселі людей буде відновлено. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛОДА.

“Керівництво КП “Бориславводоканал” та представники усіх інших дотичних структур перебувають на очисній станції та контролюють процес очистки води, – розповів Ігор Яворський. – Ситуацію, яка виникла у місті через сильні опади, ми ліквідуємо до кінця дня. Ми зробимо усе для того, щоб мешканці міста сьогодні не відчували дискомфорту”.

За словами Ігоря Яворського, вирішення проблеми з водопостачанням, яка багато років дошкуляє мешканцям Борислава, є пріоритетним завдання його команди.

“Ми пробуємо оздоровлювати КП “Бориславводоканал”, – зазначив новобраний мер. – Це підприємство роками веде збиткову діяльність. Зараз там триває повний аудит. Також ми застосуємо найближчим часом й технічні заходи, які, переконаний, допоможуть владнати проблему: замінимо аварійні ділянки водогону, задіємо резервуари чистої води, які зараз відключені. Уночі, коли дешева електроенергія, у резервуари закачуватимемо воду і вдень подаватимемо її в оселі”.

Крім того, уже привезли додатковий двигун та насос для насосної станції, за допомогою яких уночі закачуватимуть у резервуари воду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.