дивись.info

Синоптики прогнозують погіршення погоди на Львівщині

Упродовж 21-22 листопада погода на Львівщині й надалі погіршуватиметься. За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України на території Львівської області 22 листопада вночі та вранці спостерігатимуться сильні опади, на півдні території – дуже сильні, переважно у вигляді мокрого снігу. Місцями налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця.

Цими вихідними на рiках басейну Днiстра продовжиться розвиток дощового паводку: ввечерi 21 листопада та в першiй половинi доби 22 листопада у верхів’ях та середніх течiях гiрських приток можливе формування другої хвилі паводку з підйомом рiвнiв води на 0,5 – 1 м над рiвнями води 21 листопада на 08:00 год, місцями вихід води на заплаву.

Також упродовж 21 – 22 листопада продовжиться пiдйом рiвнiв води в нижніх течiях Стрия, в Днiстрi на ділянці Самбір – Журавно 1,5  – 2,5 м над рiвнями води 21 листопада на 08:00 год.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка звертається до краян із закликом бути обережними. А також повідомляє, що усі відповідні служби приведено до готовності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.