дивись.info

У неділю можна буде оглянути вуличну виставку «Художник на Майдані: минуле і сьогодення»

У неділю, 22 листопада,  на площі перед пам’ятником Т. Шевченку відбудеться вулична виставка «Художник на Майдані: минуле і сьогодення».

Експозиція складатиметься з двох частин.  Зокрема, презентуватимуть копію виставки «Художник на Майдані», що відбувалася у вирі революційних подій у січні 2014 р. До неї увійшло 69 зображень – карикатури, революційні плакати, ілюстрації, шаржі, комікси, листівки, а також репродукція стінопису, присвяченого пам’яті Сергія Нігояна, першої жертви Революції Гідності. По завершенню виставки на Львівському Євромайдані роботи були представлені в Києві на загальній виставці артефактів з Майдану у Спілці художників України, після чого експозиція презеньували у Норвегії у церкві Св. Петра у м. Ставангер.

Друга частина експозиції складається з робіт молодого покоління художників, теперішніх студентів та випускників художніх навчальних закладів Львова, які показують своє сучасне бачення революційних подій. Це представники нового покоління, які виросли і сформувалися під впливом Майдану, це саме ті люди, талановиті світлі душі, заради яких боролися попередники, стояли в Києві революціонери, заради яких проливали і далі проливають кров наші вояки на Сході України. У них нове бачення, нові підходи, нові методи творення мистецтва, і відповідно, впливу мистецтва на сучасне суспільство.

Початок заходу о 14.00.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.