дивись.info

На вул. Газовій, 6 відновили внутрішній двір

У 2015 році при реалізації програми сприяння благоустрою внутрішніх дворів, яка впроваджується у рамках спільного українсько-німецького проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та Львівської міської ради «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», проведено роботи з впорядкування внутрішнього двору будинку на вул. Газовій, 6. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Вибір двору для проведення впорядкування відбувався на конкурсній основі. Для участі в конкурсі мешканці подали заявку в управління охорони історичного середовища ЛМР.

Фінансування: GIZ – 90 %, мешканці – 10 %.

У дворі будинку на вул. Газовій, 6 проведено ряд зустрічей з мешканцями, де фіксувалися усі потреби і побажання мешканців. На їх основі було розроблено ескізний проект, який був обговорений з мешканцями. У співпраці з експертами проекту GIZ управління охорони історичного середовища опрацювало ескізний проект благоустрою двору і підготувало технічну документацію.

У згаданому дворі Галицькою районною адміністрацією було відремонтовано каналізацію, після чого на кошти проекту GIZ було відремонтовано торцеву стіну. Вартість ремонту стіни – 112 000 грн.

Роботи по замощенню проводилися з 20 жовтня по 6 листопада. Загалом, роботи включали демонтаж старого покриття, замощення бруківкою з граніту, влаштування клумб для рослин, а також встановлення елементів благоустрою, а саме: двох лавок для сидіння, велостійки та дерев’яної платформи вздовж підпірної стінки. Спільно з мешканцями будинку було проведено висадку кущів та багаторічних рослин. Загальна вартість робіт становить 250 тис. грн. Підрядник – ПП «Дударєв». Частка співфінансування мешканців на впорядкування внутрішнього дворика склала 1000 грн. з кожної квартири (загалом 18 тис. грн.).

В рамках програми сприяння благоустрою внутрішніх дворів 2015 було здійснено впорядкування дворів на вул. Мулярській, 7 та вул. Кониського, 3-5. На сьогодні роботи тривають в дворі будинку на вул. Шопена, 3-Лепкого, 7.

Довідка

Die Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH як федеральна компанія підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у галузі міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. В рамках німецько-української співпраці реалізується проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», що втілюється GIZта Львівською міською радою. Ціллю проекту є забезпечення сталого та ефективного управління оновленням історичних кварталів Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.