дивись.info

Сьогодні інформаційний день проекту «Engagier dich! – Збережи енергію!» у Львові

Сьогодні о 15:00 год у великій сесійній залі Львівської міської ради за підтримки міського управління освіти Львівська спеціалізована школа «Надія» з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю звітуватиме за підсумками українсько-німецького проекту «Engagier dich! – Збережи енергію!». Також заплановано прес-конференцію для ЗМІ, що розпочнеться о 15:40 год у малій сесійній залі.

Проект «Engagier dich! – Збережи енергію!», розроблений німецьким Ґьоте-Інститутом у Києві разом з Асоціацією «Енергоефективні міста України», спрямований на підліткову аудиторію в Україні. Його основна ідея – це підвищення обізнаності школярів з питань енергоощадності та засад функціонування громадянського суспільства з допомогою інтегрованого вивчення німецької мови та інших предметів.

За право взяти участь у проекті змагались 45 шкіл з усієї України. З-поміж них незалежне журі вибрало 4 найкращі, чиї пропозиції, як покращити енергетичну ситуацію у власній будівлі та навколо неї, виявились найцікавішими: спеціалізовану школу № 40 з поглибленим вивченням німецької мови міста Києва, Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129, Першу міську гімназію міста Черкас та Львівську спеціалізовану школу «Надія» з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю.

Спершу вчителі німецької мови та фізики з цих шкіл пройшли у вересні спеціальний тренінг з використання сучасних інтерактивних методів навчання в Ґьоте-Інституті в Києві. При цьому кожна школа-учасник проекту отримала «Energiekiste» – невелику валізу, повну демонстраційного обладнання (разом з інструкціями німецькою мовою) для проведення дітьми експериментів з відновними джерелами енергії, оцінювання умов комфорту в приміщенні тощо. Участь у тренінгу взяли також «мультиплікатори» – вчителі з міст, які раніше набули в Ґьоте-Інституті необхідні кваліфікації з виконання проектів у школах. За його підсумками кожна команда підготувала попередній варіант програми майбутніх проектних днів у своїй школі.

Проектні дні у Львівській спеціалізованій школі «Надія» відбулись 12, 13 і 15 жовтня. Школярі мали нагоду продемонструвати свої знання і вміння під час квесту «Мисливці за скарбами» і теплоаудиту шкільної будівлі власними силами, вони провели «енергетичне» опитування й консультування мешканців навколишніх будинків та майстер-клас із використанням «Energiekiste» для своїх ровесників із Львівського НВК ім. Василя Симоненка. Більше про те, що відбулось – під час інформаційного дня.

За додатковою інформацією звертатись до мультиплікатора Оксани Браткевич: тел.: +38 067 583 1734, Е-пошта: [email protected].

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.