дивись.info

У Львові зберуться музиканти з інших міст та з-за кордону

23-24 листопада  у Львові відбудеться Міжнародний мистецький проект спеціалізованих мистецьких шкіл та музичних академій. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛОДА.

Мистецька акція ініційована Львівською середньою спеціалізованою музичною школою-інтернат імені С. Крушельницької з метою підтримки талановитої молоді, презентації здобутків національної виконавської школи та  налагодження міжнародних творчих зв’язків.

Як розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська, у проекті візьмуть участь 22 молодих талановитих виконавця –  учні та студенти мистецьких навчальних закладів з України (Києва, Львова, Одеси, Харкова), а також Молдови, Республіки Польща та Словацької Республіки. Всі вони є лауреатами міжнародних та національних виконавських конкурсів.

23 листопада о 18.00  учасники  міжнародного проекту представлять у  Львівській обласній філармонії концертну програму  за участі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, під час якої будуть виконані твори класиків світового академічного мистецтва, а також представників національних композиторських шкіл.

На концерт запрошені бійці АТО з членами родини, учні  та студенти  музичних шкіл Львівщини, обласних та державних культурно-мистецьких закладів.

В межах проекту будуть проведені майстер-класи професора Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка, українського піаніста, музикознавця Йожефа Ерминя та  викладача Республіканського ліцею музики імені Чіпріана Порумбеску (Республіка Молдова) Іона Негурє.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.