дивись.info

Відвідувачі Сенсотеки зможуть прочитати «Живу книгу»

У неділю, 29 листопада, о 15.00 годині у Сенсотеці (бібліотека №18, Стрийський парк, вул. Уласа Самчука, 22) розпочнуться незвичні читання під назвою «Жива Бібліотека», де протягом кількох годин львів’яни матимуть змогу почитати так звану «Живу книгу». Про це пише прес-служба ЛМР.

«В ролі живих книг виступлять п’ятеро надзвичайно талановитих, успішних мешканців нашого міста. Кожен із них служить прикладом для наслідування і надихає людей навколо, але у кожного є певні обставини, які зробили його/її шлях до успіху значно важчим, ніж у їхніх ровесників.

Для одного із наших спікерів такою обставиною є сліпота, для іншого сирітське дорослішання в інтернаті. Наші «Живі книги» розкажуть як це жити і досягати успіху, коли ти ВІЛ-інфікований або в тебе від народження ДЦП, а може ти здоровий і молодий, але належиш до нацменшини і відірваний від своєї малої Батьківщини?

Захід відбуватиметься в форматі спілкування людини-книги з читачами (в малих групах). Читач зможе у будь-який момент зупинити книгу і поставити їй запитання. Завдяки такій взаємодії, обидві сторони мають можливість протиставити свої уявлення щодо даної групи з реальністю, переконатися особисто, що є істинним і в результаті – дізнатися щось нове, змінити своє ставлення, сприйняття», – розповіли організатори.

Також організатори додають, що мета заходу – ламати стереотипи про людей, які належать до вразливих соціальних груп, підвищувати обізнаність суспільства про ці групи і їхні проблеми, надихати.

Організатори: молодіжна громадська організація «Інститут українських студій», бібліотека-філія №18 ЦБС для дорослих міста Львова.

Контактні особи: Христина Станіщук, тел. (097) 7009 708, Тетяна Бойко, тел. (099) 6041 907.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.