дивись.info

Львівщина може отримати кошти на енергоефективні проекти – зустріч з Послом Данії в Україні

У понеділок, 23 листопада, голова облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Данії в Україні Крістіаном Донсом Крістенсеном, який вперше відвідав Львів. Про це пише Дивись Інфо із посиланням на прес-службу ЛОДА

У розмові Посол розповів, що Україна сьогодні є пріоритетною країною для залучення данських інвестицій. “Наш Уряд виділив окремі фінансові ресурси, щоб заохочувати данські підприємства інвестувати в Україну. Для цього створено й окремий фонд, який є частиною Державного інвестиційного фонду Данії, – зазначив він. – Зокрема, виділено близько 2 мільйонів євро на сферу енергоефективності, а також 4 млн євро для підтримки підприємств малого і середнього бізнесу”.

За словами Крістіана Донс Крістенсена, значна увага данських підприємців сьогодні акцентована на реалізації бізнес-проектів саме у Львівській області, зокрема у агропромисловому секторі та галузі альтернативної енергетики.

Як зазначив Олег Синютка, досвід Королівства Данії у сферах енергетики та сільського господарства надзвичайно важливий для Львівщини. “Ми готові максимально сприяти інвестору в організації бізнесу. Думаю, що вигідніших умов ніж сьогодні на Львівщині, немає ніде у Європі. – сказав голова ОДА. – Тут інвестор отримає гарантію безпеки свого бізнесу, інвестиційний супровід і допомогу у пошуку кваліфікованих робітників”.

Керівник Львівщини також зазначив, що облдержадміністрація вже підготувала енергоефективні проекти, зокрема зі встановлення вітряків та сонячних батарей, які пропонуватиме на фінансування із Данського інвестиційного фонду.

Сторони також говорили про реалізацію та сприяння у проведенні реформ в Україні та економічні досягнення. Окрім цього, Посол Данії відмітив покращення інвестиційного клімату та привабливості Львівщини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.