дивись.info

Львівські школярі продовжують знайомитись з флорболом

Львівські школярі продовжують знайомитись з флорболом

З 20 до 23 листопада маленькі львів’яни мали змогу ознайомитись і попрактикуватись у новому для них виді спорту – флорболі. У спортивних залах школи №66 та гімназії «Євшан» керівник Львівського флорбольного клубу «Лемберг» Роман Лозинський особисто пояснював і демонстрував малюкам та підліткам, чим є флорбол насправді. Про це пише Дивись Інфо із посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

Після пояснення правил гри та ознайомлення з ігровим обладнанням, школярі з захопленням і наввипередки шикуються у команди. Кожному хочеться вибрати найяскравішу клюшку, а то й взагалі стати на ворота. Лунає свисток і гру розпочато. Тільки на перший погляд флорбол – це легко. І вже протягом кількох хвилин турніру новачки усвідомлюють, скільки цікавих прийомів і технічних завдань постає перед гравцем-професіоналом. Після завершення гри, старші члени флорбольного клубу «Лемберг» демонструють витончені паси.

Роман Лозинський розповідає: «Шкільна ліга проводиться у деяких навчальних закладах Львова з 2013 року. Надалі ми плануємо робити це масштабніше, задіюючи всі школи міста. Головна мета – подарувати дітям можливість полюбити спорт, відчути, наскільки це цікаво і за бажанням приєднатись до однієї з команд флорбольного клубу «Лемберг». Коли після пробних занять ми бачимо вдячні усмішки, це дає сили і натхнення. Адже щасливі обличчя батьків, дітей і викладачів дарують надію на здорову і фізично розвинуту націю».

Учень шостого класу Назар зіграв три матчі поспіль. Він займається бальними танцями та баскетболом, і сьогодні мав нагоду познайомитись ще і з флорболом. У нього це вдавалось вправно, він поділився своїми емоціями: «Мені дуже сподобалось. Просто так і класно! Але незвично – м’яч ганяти клюшками».

Людмила викладає фізичну культуру у гімназії «Євшан». На її думку, флорбольні секції потрібно відкрити у кожній школі: «Це дійсно чудовий вид спорту, який дозволяє дітям і виплеснути свої емоції назовні і фізично укріплюватись. Великий плюс флорболу – він не потребує великих фінансових затрат. Придбавши ворота і клюшки, цю гру можна проводити і взимку у спортзалах, і влітку на майданчиках».

Шкільна ліга з флорболу також пройде у понеділок, 30 листопада, у школі №13 на Сихові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.