дивись.info

Ще шістдесят дітей Львова будуть охоплені дошкільною освітою

У Львові за кошти міського бюджету тривають активні роботи з відновлення вивільнених від орендарів приміщень дитячих садків, також проводяться роботи у діючих садках для збільшення кількості груп дошкільної освіти. Загалом ці заходи дозволять відкрити 55 додаткових груп у ДНЗ міста, які охоплять близько 1100 дітей. Зокрема, на базі дитячого дошкільного будинку №1 відкрили дві додаткові групи ДНЗ №105, які дадуть можливість охопити дошкільною освітою ще майже шістдесят дітей.

До кінця року планується відкриття ще шістьох груп: ДНЗ №171 (3 групи), ДНЗ на вул. Сухій (3 групи). Загалом за цей рік було відкрито 9 додаткових груп у міських дошкільних навчальних закладах.

«Цього року ми вже відкрили 9 груп у дошкільних навчальних закладах і ще плануємо відкрити 6 груп до кінця року. Крім того у Львові функціонує 22 групи короткотривалого перебування дітей. Коли виникає проблема з влаштуванням дитини до садочку через відсутність місць, такі короткотривалі групи функціонують при позашкільних навчальних закладах, при школах, а також при дошкільних навчальних закладах. Тут діти мають можливість перебувати протягом чотирьох годин.

До кінця року планується відкрити три групи у дошкільному навчальному закладі №171 у Шевченківському районі, також три у дошкільному навчальному закладі № 110 на вул. Сухій. Там вже завершені всі ремонтні роботи. Потрібно ще закінчити облаштування груп і будемо запрошувати туди дітей. Відкриття шести груп, забезпечить 120 діток місцями в садках.

Щодо дитячого дошкільного будинку на вул. Таджицькій, то всі необхідні речі та матеріали закуплені, потрібно лише до кінця завершити облаштування груп.

Ті, хто був записаний у черзі для зарахування до ДНЗ №105 до груп раннього віку та молодшої групи, будуть забезпеченні місцями у садочку. Окрім того, ми будемо запрошувати сюди дітей з інших дошкільних навчальних закладів, що розташовані поряд», – розповіла Зоряна Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР.

Довідка

Дитячий дошкільний будинок №1

Протягом останніх років спостерігається тенденція щодо зменшення кількості вихованців у даному закладі. Враховуючи потребу в забезпеченні дошкільною освітою дітей Личаківського району та з метою раціонального використання приміщень, у 2013 році на базі ДДБ №1 було відкрито 1 групу ДНЗ № 105, а у 2014 році – ще одну групу. Цього місяця відкрито 2 групи ДНЗ № 105.

Для проведення капітального ремонту приміщень 2-х груп ДНЗ № 105, які відкрили цього місяця, у 2015 році з міського бюджету розвитку виділено 781, 507 тис. грн.

У 2009 і 2011 роках за кошти міського бюджету виконані роботи з ремонту покрівлі на суму 253,61 тис. грн.

У 2014 році за кошти міського бюджету виконано роботи з ремонту медичного кабінету та ізолятора на суму 63,198 тис. грн.

У 2015 році за кошти міського бюджету закуплено обладнання для груп ДНЗ №105 на суму 140,030 тис. грн. та проведено ремонт приміщень ДДБ № 1 і системи опалення на суму 59,980 тис. грн., а також ремонт фасаду і каналізаційного стояка на суму 39,008 тис. грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.