дивись.info

У Львові стартувала благодійна акція «Подаруй дитині свято» стартувала

У Львові стартувала благодійна акція «Подаруй дитині свято» стартувала

У Львові до свята Миколая молодь проводить благодійну акцію «Подаруй дитині свято». Цьогоріч листи Миколаю написали вихованці дитячого будинку «Добре серце» (с. Новий Милятин, Буського району), а також львівські діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а саме: діти з малозабезпечених та багатодітних сімей міста.Про це пише Дивись Інфо із посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

За словами організаторів, уже традиційно мета акції – подарувати дітям свято, допомогти їм повірити у добро та казку, зібравши подарунки та найнеобхідніше. Побажання дітей прості та під силу до виконання кожному.

Умови акції незмінні – кожен охочий може вибрати дитячий лист на сторінках в соціальних мережах та виконати дитячі побажання до свята Миколая.

Організатори пропонують усім охочим стати помічниками Святого Миколая, взявши дитячого листа чи просто здійснивши одне з побажань котроїсь дитини, або ж принести канцтовари, розвиваючі ігри, книжки, солодкі подарунки за адресою: вул. І. Франка, 15 (Кафе «Гарбуз») до 16 грудня.

Акція проводиться за підтримки управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР, ГО «Львівський Молодіжний Клуб», ГО «Текстура», ГО «Молодь За Зміни» та БФ «Гуманітарні ініціативи».

Детальніше про акцію: https://www.facebook.com/PodarujDitiniSvato або за тел.: 067 58 33 006, Мар’яна Павловська (координатор акції).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.