дивись.info

Владика Венедикт благословив депутатів

Сьогодні у Львівській міській раді відбулись урочистості з нагоди складання присяги новообраним міським головою Львова та депутатським корпусом. З промовою до присутніх звернувся Єпископ-помічник Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької церкви Владика Венедикт.

«Мені сьогодні приємно бути разом з вами, бо Львів сьогодні має радість, я радий бути з вами і десь ту радість засвідчити. Сьогодні неповторна мить, напевно, як кожна мить нашого життя, як, напевно, кожне життя є унікальне, неповторне, особливе.

Кожному з нас Бог дає ті чи інші обов’язки, кличе до тих чи інших місій, і тому мені б дуже хотілося, щоб всі ми, починаючи це служіння, можливо не в перший раз, відчули, що Бог вам це довірив цілковито. Не є справа чи ви хотіли, чи не дуже хотіли бути депутатами, але Бог вас поставив на це місце. Це велика частина вашого життя, адже воно неповторне, унікальне і тому в ньому Бог дав можливість, щоб ви були саме тут, спробуйте не змарнувати цей час, адже час тут пролетить дуже швидко.

Життя всіх вас поділило по партіях, блоках, більшості, меншості, зичу вам одне – щоб ви трохи забували до кого ви належите, а по-перше пам’ятали, що ви християни, потім пам’ятали, що ви львів’яни. Зичу вам мати довіру один до одного, адже кожен з нас дивиться на світ по-іншому і має право на свої погляди та переконання. Зичу вам, щоб ви знімали свої окуляри або пробували подивитись на світ через інші окуляри.

Зичу вам відчути, щоб Бог поставив вас на це місце і вірить у вас, адже вірить, що ви можете тут щось зробити. Не тільки люди, але й Бог довірили вам це служіння, тому відчуйте цю відповідальність та унікальність цього служіння. Ми, як церква, завжди готові допомагати. Хай Бог вам допоможе», – зазначив Владика Венедикт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.