дивись.info

Благочинна акція «Миколай про тебе не забуде» розпочала набір волонтерів

24 листопада МГО «Академія Української Молоді» розпочала набір волонтерів на благочинну акцію «Миколай про тебе не забуде!» для потребуючих дітей. Про це пише Дивись Інфо із посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

Кожен, хто хоче допомогти Святому Миколаю прийти в домівки діток з багатодітних та малозабезпечених сімей у Львові, може вже п’ятнадцятий рік поспіль долучитись до благочинної акції «Миколай про тебе не забуде!» в якості волонтера. Акцію для потребуючих дітей організовує МГО «Академія Української Молоді» спільно з навчальними закладами, не байдужими громадськими організаціями та спільнотами.

«Миколай про тебе не забуде» – це особлива акція, адже її проводить молодь, яка прагне наслідувати хороший приклад Чудотворця та присвячує свій час для того, аби стати помічниками Святого Миколая та дарувати іншим радість, щастя, усмішки, зберігати та примножувати добро та тепло в людських серцях, творити справжні чудеса.

Щороку у Львові помічниками Святого Миколая стає близько 500 волонтерів (учнів старших класів, студентів львівських ВНЗ, молоді), які збирають та пакують подарунки на Фабриці Святого Миколая, яка працюватиме у Львові з 14 до 17 грудня у приміщені Українського Католицького Університету (вул. Хуторівка, 35), та розносять їх по домівках потребуючих дітей міста Львова 18 та 19 грудня. В рамках акції волонтери також роздаватимуть солодощі та листівки мешканцям міста на святковій Акції в місті 19 грудня.

Торік помічникам Св. Миколая вдалося рознести подарунки 3000 малюкам у Львові.

Організатори запрошують усіх охочих долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде!».

Помічником Святого Миколая може стати кожен. Для цього необхідно перейти за відповідним посиланням https://goo.gl/fda2LY та заповнити електронну анкету, а також прийти на один з вишколів для волонтерів. Вишколи будуть 28 листопада, 5 та 12 грудня о 12:00 год за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 17 (в актовому залі Львівського палацу мистецтв). Реєстрація волонтерів триватиме до 8 грудня 2015 року.

Також, якщо ви маєте можливість допомогти організаторам з перевезенням Помічників та подарунків ввечері 18 та 19 грудня, запрошуємо зголоситься стати волонтерами-водіями.

Волонтери запрошуються до:

Фабрика Св.Миколая (пакування подарунків, 14-17 грудня 2015) та рознесення подарунків (18-19 грудня 2015) – основна допомога Помічників Святого Миколая полягає у пакуванні і рознесенні подарунків за адресами потребуючих дітей. Для цього потрібна група з чотирьох волонтерів. Сформувати її можна на вишколі. Розносити подарунки можуть лише особи, які на день рознесення досягли 16-річного віку.

Акції в місті (19 грудня 2015) – це захід, який традиційно відбувається в найлюдніших місцях Львова. Волонтери вітають перехожих зі святом Миколая, даруючи їм цукерки, листівки і щирі усмішки.

Якщо Ви знаєте сім’ї зі Львова, у яких є діти віком до 12 років та до яких Святий Миколай можливо не зможе завітати з подарунками, надішліть, будь ласка, їхні дані (прізвища, ім’я, по батькові та дату народження дітей, адресу, телефон) на електронну адресу [email protected] або на поштову адресу: БА «Миколай про тебе не забуде», МГО Академія Української Молоді, вул. Стрийська 24/8, м.Львів, 79011. Конфіденційність гарантована.

Додаткова інформація про акцію: www.mykolaj.com.ua, www.facebook.com/MykolajProTebeNeZabude

Довідка

Миколай про тебе не забуде — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. Метою акції є допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Св. Миколая малюкам, котрі цього потребують. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

У 2014 році вдалося рознести подарунки для 3000 потребуючих дітей Львова, волонтерами акції стало понад 500 учнів старших класів та студентів львівських ВНЗ.

Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери – працюють на Фабриці святого Миколая, розносять подарунки дітям, меценати – надають пожертви та подарунки для діток, партнерські організації та спільноти – організовують збір подарунків в навчальних закладах, релігійних громадах та ін., перевізники – волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків, засоби масової інформації – надають інформаційну підтримку та висвітлюють перебіг різних етапів заходу.

Академія Української Молоді отримала нагороду на обласному конкурсі «Благодійна Львівщина – 2012″ у номінації “Благодійник: дитяча або молодіжна організація”, а також була номінантом в національному конкурсі «Благодійна Україна 2013» за акцію “Миколай про Тебе не забуде!”

За додатковою інформацією звертайтесь: Христина Дольна, тел.: (097)  66 00 567, Анастасія Гураль, тел.: (097) 864 03 44. Ел.пошта: [email protected]

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.