дивись.info

Оголошено прийом заявок для участі в конкурсі благоустрою внутрішніх дворів

Метою проведення конкурсу є обрання від 1-3 внутрішніх дворів, де в рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» буде проведено їх благоустрій, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Найважливішим елементом у даному проекті є ініціатива та співпраця мешканців в процесі оновлення дворику, а також спільна відповідальність за утримання його в належному стані після завершення робіт.
Переможець конкурсу отримає не тільки фінансову підтримку на реалізацію проекту, але й підтримку в загальному процесі, включаючи планування, вибір підрядної організації-виконавця робіт, а також технічний нагляд експертів протягом реалізації проекту. Конкурс проводиться на обмеженій території центральної частини м. Львова.
Pоботи з облаштування внутрішніх дворів в жодному разі не передбачають замощення дворів під автостоянку, акцент ставиться на максимальному озелененні та створенні затишного місця відпочинку.
Для участі у конкурсі зі сторони мешканців необхідно:
⦁ зацікавленість та активна участь мешканців;
⦁ самоорганізованість та самостійність мешканців;
⦁ обов’язкова фінансова частка мешканців для виконання робіт (частка залежить від складності та розміру подвір’я, але не більше, як 1000 грн. з квартири);
⦁ подання мотиваційного листа з наведенням:
причини, мети та очікувань від даної співпраці по облаштуванню внутрішнього подвір’я; опис спільно проведених робіт з покращення умов проживання у будинку; листа-підтвердження готовності мешканцями надавати підтримку та сприяння в процесі виконання робіт, підписаного 90% мешканців та визначення відповідального представника від мешканців.
⦁ подання пропозицій чи ідей щодо благоустрою.
Мотиваційні листи слід подати до 15 грудня цього року в управління охорони історичного середовища Львівської міської ради за адресою: м. Львів, вул. Валова, 20, к. 7. При виникненні запитань – телефонувати за номером: 297 55 69 (Кузицька Ярина), 275 13 08 (Олійник Оксана).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.