дивись.info

Пункт видачі гуманітарної допомоги Карітасу Львова роздав близько 4 тонни речей

Пункт видачі гуманітарної допомоги Карітасу Львова роздав близько 4 тонни речей

Вже півтори року при Карітасі Львова діє пункт видачі гуманітарної допомоги. Його відкрили у червні 2014 року, щоб надавати допомогу вимушеним переселенцям з Донецької та Луганської областей і АР Крим, а також інвалідам, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, сім’ям учасників АТО, пенсіонерам і безпритульним. За цей час було видано близько 4 тонни одягу, взуття, побутових речей. Послугами банку речей скористалось близько 500 осіб, з них майже 200 вимушених переселенці.

Про це повідомили Дивись.Інфо прес-служба ЛМР.

Найбільше було видано гуманітарної допомоги у червні цього року – 604 кг. В середньому, щомісяця до банку речей звертається понад 30 осіб. Найбільше звернулось у березні цього року – 49 осіб, з них – 32 вимушені переселенці.

«В основному речі приносять львів’яни. Вони можуть бути вживаними, але у доброму стані. Приносять жіночий, дитячий і чоловічий одяг, взуття, дитячі іграшки, книжки, посуд та інші побутові речі. Банку речей дарували також дитячі ліжечка, манежі, візочки. А ще Виноградівська фабрика передала партію нового одягу», – зазначила Ірина Рогова, завідувач пункту видачі гуманітарної допомоги.

У пункті видачі гуманітарної допомоги весь одяг посортований, завдяки праці трьох волонтерів соціального служіння Карітасу Львова – п. Анни, п. Валентини, п. Ігоря. Втім, речі розходяться дуже швидко, тому є потреба у постійному поповненні.

«Про організацію «Карітас» Львова довідалась через Інтернет. Я маю двох маленьких дітей. Саме для них і обираю одяг у пункті видачі гуманітарної допомоги, бо на порозі вже зима. Я вважаю, що такий заклад дуже потрібний, адже дитячі речі дорогі, і, окрім харчування, мені доводиться платити ще за оренду житла», – розповіла відвідувачка банку речей Вікторія, що приїхала до Львова з Маріуполя.

Пункт видачі гуманітарної допомоги, що розташований за адресою вул. Лобачевського, 22, працює у понеділок та четвер з 12.00 год. до 14.00 год. Для отримання речей з собою необхідно мати документи, що посвідчують особу, скерування від місцевого пароха.

Працівники банку речей дякують всім за жертовність.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.