дивись.info

У Львові говоритимуть про духовні цінності у формуванні світогляду бізнесмена

Якими цінностями повинен керуватися бізнесмен у своїй діяльності? Де черпати натхнення в час кризи? Який орієнтир обирати? На ці та інші запитання відповість отець-доктор Прокопій Лотоцький під час семінару-обговорення «Духовні цінності у формуванні світогляду бізнесмена», який відбудеться 4 грудня у конференц-залі Львівської торгово-промислової палати (Стрийський парк). Час проведення: 16.00-18.00 год. Про це пише Дивись Інфо із посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

До участі у заході запрошені керівники підприємств, менеджери, тренери, представники духовенства.

Монах Чину Святого Василія Великого, отець-доктор Прокопій довгий час працював на українській секції Ватиканського Радіо та проводив духовний супровід у папській Колегії святого Йосафата в Римі.

«Напередодні Нового року кожен з нас обдумує зроблене та будує плани на наступний період. Ми оцінюємо свої дії: чи відповідають вони нашим цілям. Далеко не на останньому місці для галицького підприємця є і формування самих цінностей – сімейних, національних, духовних. Та й світове бізнес-середовище все частіше акцентує увагу на таких категоріях як «етика бізнесу», «моральні стандарти у праці», «захист людської гідності та прав людини» тощо», – зазначають організатори.

Світові бренди та компанії констатують факт, що зі зростанням духовних цінностей серед їхніх працівників – в офісі чи на заводах – пропорційно зростають як прибутки компаній, так і загальний настрій, етична поведінка серед працівників та керівників.

Захід проводиться в рамках програми заходів Львівської ТПП за напрямком Соціальна відповідальність бізнесу, за підтримки Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас».

Кількість місць обмежена. Попередній запис – обов’язковий.

Для участі у заході необхідно заповнити анкету та надіслати її факсом або електронною поштою. Участь у семінарі – безкоштовна.

Більш детальна інформація про захід: Лілія Боднар, тел..: +38 032 295 63 17, E-mail: [email protected].

Джерело: velychlviv.com

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.