дивись.info

У Львові може з’явитись аргентинська школа туризму

Філію аргентинської школи туризму, котра успішно працює при посольстві Аргентини в Києві, можуть відкрити й у Львові. Таку ідею підтримав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка на зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні Лілою Ролдан Васкес де Муан, що відбулась у середу, 25 листопада. Про це пише Дивись Інфо із посиланням на прес-службу ЛОДА.

Пані посол розповіла, що на базі посольства у Києві вже кілька років діє школа для туристичних операторів. “Школа дає можливість українським туроператорам отримати і систематизувати знання про Аргентину, як про новий туристичний напрямок. І власне нашою ініціативою є створення такої філії у Львові, що дуже важливо для розвитку туристичної співпраці”, – сказала Ліла Ролдан Васкес де Муан.

Під час розмови Олег Синютка підтримав необхідність відкриття такого туристичного закладу. “Ми скеруємо запит у наші навчальні заклади, які готують спеціалістів у галузі туризму. Після чого запропонуємо конкретні можливості щодо відкриття такої школи тут у Львові”, – підкреслив він.

Також керівник області прийняв запрошення від посла Аргентинської Республіки щодо участі представників Львівської ОДА у презентації інвестиційних можливостей Аргентини, яка відбудеться 17 грудня в Аргентинському домі у Києві.

Зазначимо, що Ліла Ролдан Васкес де Муан перебуває у Львові з останнім офіційним візитом у якості Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентини. Сьогодні вона також візьме участь у заходах з нагоди встановлення меморіальної дошки на будівлі першої Консульської установи Аргентинської Республіки в місті Львові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.