дивись.info

Адміністративний та пологовий корпуси перинатального центру готові до зими

Будівлі адміністративного та пологового корпусів “Львівського обласного клінічного перинатального центру”, що на вул. Дж. Вашингтона, 6 повністю готові до виконання внутрішніх оздоблювальних робіт, які будівельники проводитимуть у зимовий період. Про це повідомила начальник управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації Катерина Іванова.

“Усі зовнішні роботи у пологовому та адміністративному корпусах уже фактично закінчено: гідроізольовано та термоізольовано фундамент, влаштовано дренажі, вставлено усі вікна, перекрито дах, практично звершено роботи зі зовнішнього утеплення стін, – розповіла Катерина Іванова. – Відповідно в обох корпусах робітники розпочали штукатурити внутрішні стіни та перегородки. А також продовжують монтувати системи водопостачання, каналізації та електричні мережі”.

За словами Катерини Іванової, роботи щодо влаштування дренажу, гідроізоляції та термоізоляції фундаменту тривають лише у третьому, гінекологічному, корпусі перинатального центру. Ці роботи будівельники обіцяють завершити за місяць.

Станом на четвер, 26 листопада, на об’єкті працює 10 одиниць техніки та 130 будівельників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.