дивись.info

Працівники Львівської митниці запобігли ввезенню майже півтонни продуктів харчування сумнівної якості

Працівники Львівської митниці запобігли ввезенню майже півтонни продуктів харчування сумнівної якості

Цієї ночі працівники Львівської митниці ДФС зафіксували кілька випадків порушень митних правил, предметами правопорушення яких були продукти харчування. Так, серед затриманого м’ясо свине, печінка, сирний продукт тощо. У всіх випадках громадяни порушили встановлений порядок переміщення продуктів харчування, зокрема норми їх ввезення. Окрім того, м’ясні продукти ввозили без документів, що підтверджують їх якість та походження. Тож працівники митниці вилучили продукти сумнівної якості. Про це пише Дивись Інфо із посиланням на прес-службу ДФС у Львівській області.

Довідково.

Громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу, в таких обсягах:

в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, – у кількості не більше ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу;

без упаковки – у кількості, що не перевищує 2 кілограмів кожного найменування на одну особу (за винятком харчових продуктів тваринного походження)

без упаковки – неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше ніж по одному найменуванню на одну особу(за винятком харчових продуктів тваринного походження)

під час ввезення громадянами на митну територію України зазначених харчових продуктів їх декларують (шляхом вчинення дій, усно або письмово на бажання власника таких продуктів або на вимогу посадової особи митниці).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.