дивись.info

У Львівській ОДА впроваджують нову систему електронного документообігу

У структурі Львівської обласної державної адміністрації  впроваджують нову систему безпаперового електронного документообігу (СЕД) на основі програмного продукту “Меgароlіs.ДокНет”. Вже з 1 січня 2016 року, за умови успішного тестування, її планують поширити на усі структурні підрозділи.

Про це розповіла директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Галина Гречин за результатами наради у  Львівській ОДА у четвер, 26 листопада.

За її словами, Львівська ОДА буде першою серед місцевих органів виконавчої влади в Україні, де застосовуватимуть систему, створену на базі сучасної надшвидкісної національної платформи Unity Base. На сьогодні вона вже ефективно використовується у вищих органах державної влади та комерційних компаніях.

“Серед основних переваг “Меgароlіs.ДокНет” – повна автоматизація та підтримка роботи з документами, високий рівень продуктивності і надійності, можливість інтеграції з іншими інформаційними системами та роботи з мобільними пристроями”, – зазначила Галина Гречин.

Варто зазначити, що доступ до функцій цієї СЕД також буде доступний через web-інтерфейс, що збільшить швидкість роботи з документами та прийнятих рішень.

Наразі система “Меgароlіs” проходить тестову експлуатацію у Львівській ОДА.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.