дивись.info

Синютка нагородив активістів Євромайдану та вручив заслужені звання визначним діячам області

У п’ятницю, 27 листопада, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка спільно з головою Львівської облради відзначили кращих представників області у гуманітарній сфері, учасників Євромайдану та громадських активістів.

Зокрема, сьогодні від імені Президента України найдостойніші працівники культури, освіти, а також актори та вчителі отримали Почесні звання “Заслужених” за особистий внесок у розвиток української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю. Також Олег Синютка вручив орден “За заслуги” ІІІ ступеня заступникові директора Львівського історичного музею Тарасу Рудьку.

Окрім цього, Почесними грамотами облдержадміністрації за активну громадську діяльність, вагомий внесок у відстоювання національних інтересів і європейського вибору України нагороджено сімох учасників Львівського Євромайдану. Подяки від голови ОДА також отримали громадські організації “Варта 1”, “Варта 700” та “Самооборона Львівського Євромайдану”.

“Учасники Євромайдану під час Революції Гідності вимагали змін у державі. Це люди, які не побоялися про це заявити. Тому імена сміливців, які першими виступити за зміни, ми обов’язково маємо знати та пам’ятати”, – зазначив Олег Синютка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.