дивись.info

У Музеї визвольної боротьби відкрили виставку “Спротив геноциду”

У Музеї визвольної боротьби відкрили виставку “Спротив геноциду”

У п’ятницю, 27 листопада, в рамках заходів зі вшанування пам’яті жертв голодоморів у Музеї визвольної боротьби відкрили виставку “Спротив геноциду”. Виставку присутнім представили директор Музею визвольної боротьби Володимир Бойко та співробітник Центру досліджень визвольного руху Олеся Ісаюк. Про це пише Дивись Інфо із посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

“В історії України багато страшних сторінок, що пов’язані з винищенням нашого народу через намагання деформувати минуле, знищити українську духовність, культуру, звичаї, мову, і фізично знищити нас як народ, – зазначила під час виступу директор  департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації Галина Гречин. – Україна і сьогодні відчуває відгомін тих страшних подій Голодомору. Адже територія, де відбувся Голодомор й куди потім заселили людей, сьогодні стала штучно відірвана від України. Проте незважаючи ні на що український народ вистояв у цій титанічній боротьбі, проніс Україну у своєму серці”.

Нагадаємо, Інформаційно-просвітницький проект “Спротив геноциду” створено Українським інститутом національної пам’яті спільно із Галузевим державним архівом СБУ, Центром досліджень визвольного руху та Громадським комітетом із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні. Загалом виставка включає 18 фотодокументальних стендів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.