дивись.info

У Львові офіційно відкриється Головна резиденція Святого Миколая

У Львові офіційно відкриється Головна резиденція Святого Миколая

4 грудня другий рік поспіль Святий Миколай гостинно відкриє двері своєї Головної резиденції у Львові. Малюки та їх батьки зможуть відвідати казкову резиденцію до 21 грудня з 12.00 до 19.00, та не лише замовити подарунки, а й особисто познайомитись з чарівником та його помічниками-ельфами. Про це пише Дивись Інфо із посиланням на організаторів.

Резиденція чудотворця розташується в парку «Знесіння» на території готельно-ресторанного комплексу Kavalier Boutique Hotel.

Під час офіційного відкриття на дітей та їх батьків чекатиме справжня феєрія: ялинка та камінь бажань, освячення каплиці, написання листів Святому Миколаю, ярмарок, за сприятливої погоди – катання на санчатах з льодової гірки, а на завершення – великий святковий концерт. У казковій резиденції чарівника кожен малюк і дорослий зможе особисто побачитись з ним, отримати гостинці, пригоститись в дружньому колі ельфів какао з солодощами та отримати незабутнє фото на згадку. Кожен лист чудотворець обіцяє перечитати і віддати на виконання своїм вірним помічникам-ельфам.

Даний проект є здебільшого соціальним, адже спільно з Управлінням сім’ї, молоді та спорту приймає дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, сиріт, дітей-переселенців, а також дітей батьків, загиблих в АТО. Лише минулого року було прийнято близько 2000 осіб, з них понад 300 на соціальних засадах. У цьому році організатори сподіваються подарувати казку ще більшій кількості відвідувачів.

Чарівник обіцяє здійснити мрії усіх дітлахів, які завітають до його резиденції, покласти їм особисто подарунки під подушки в ніч на 19 грудня та подарувати радість і святковий настрій маленьким гостям.

Святий Миколай чекає на дітей та дорослих у своїй Головній резиденції з 4 по 20 грудня 2015 року за адресою: м. Львів вул. Старознесенська, 70. Телефон для довідок: +38 096 144 35 35. Початок заходу о 14.30!

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.