дивись.info

У листопаді у народних домах Львівщини відбулося майже 1,5 тисячі заходів

У народних домах Львівщини минулими вихідними відбулось понад 500 мистецьких заходів. По це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.

“Проект “Нова робота народних домів”, в рамках якого ми реалізовуємо заходи,  покликаний вдихнути нове життя у народні доми містечок та сіл Львівщини, – зазначила Христина Береговська. – Зокрема, подарувати мешканцям периферії надію, що культура у їх населених пунктах не вимиратиме. Тому ми й проводимо різноманітні майстер-класи, ініціюємо перегляди цікавих мультиків, фільмів, демонструємо виставки театру ляльок, виступи народних колективів”.

За словами Христини Береговської, культурно-мистецькі заходи упродовж минулого тижня проходили у народних домах в усіх районах Львівщини. Зокрема, в селі Черляни Городоцького району відбулася зустріч-обговорення діяльності  митрополита Андрея Шептицького, в Дрогобичі – перегляд документального фільму про голодомор “Голод 33” та документальна виставка, присвячена польському письменнику Анджею Хцюку. В Стебнику організували зустріч із поетами. В Радехівському районі в селі Павлові з ініціативи департаменту культури організували перегляд  дитячого анімаційного фільму. Особливу увагу минулого тижня приділили темі голодомору.

Загалом протягом листопада в народних домах Львівщини відбулося 1480 заходів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.