дивись.info

У Шевченківському гаю відкриють хатинку Святого Миколая

У Шевченківському гаю відкриють хатинку Святого Миколая

З 18 до 19 грудня Музей народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) запрошує маленьких львів’ян та гостей міста на театралізовану казкову екскурсію «Святий Миколай у гаю». Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Святий Миколай до своїх іменин облаштував хатинку у Шевченківському гаю, де разом із янголятами готується до зустрічі зі своїми маленькими друзями. Усі чемні дітки, відвідавши театралізовану екскурсію, зустрінуться із Святим Миколаєм та отримають яскраві враження та подарунки», – зазначають у Шевченківському гаю.

На вході до Музею зустрічатиме веселий Гайовичок, який поведе казковим маршрутом.

У хаті музичних інструментів – музикант-чарівник, покаже давні інструменти, навчить акомпонувати пісню «Ой хто, хто Миколая любить» .

У водяному млині – розкажуть історію борошна та хліба, зігрієтеся біля вогнища, посмакуєте трав’яним чаєм із кренделиками.

У карпатській церкві відвідувачі зможуть передати свої прохання Св. Миколаю

У школі, в якій навчалися прадідусі та прабабусі, гості зустрінуться з ангеликом, який, не зважаючи на витівки вередливого чортика Антипка, розкаже про дитинство Миколая.

І найголовніший пункт маршруту – Хатинка Св .Миколая. Саме тут відбудеться зустріч із Св. Миколаєм, який роздасть подарунки чемним діткам.

Екскурсія розрахована на вікову категорію 6- 9 років.

Обов’язкова он-лайн реєстрація за посиланням http://ticketclub.com.ua/event/2337/

Час екскурсій – 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 год. Тривалість – 2 год. Групи кількістю 20-25 осіб.

Вартість групового квитка – 80 грн на дитину. У вартість входить безкоштовний супровід групи дорослими у кількості 6 осіб.

Вартість індивідуального квитка – 90 грн. У вартість входить безкоштовний супровід одної дитини одним дорослим.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.