дивись.info

Яндекс навчає львівських школярів вирішувати завдання ЗНО

На Яндекс.ЗНО з’явилися пояснення та розв’язки до завдань із більшості популярних на сервісі предметів — української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, біології, фізики та хімії. Тепер школярі з Львівської області можуть не лише потренуватися проходити тести, але й зрозуміти, чому правильною є саме така відповідь.

увімкніть показ зображень для перегляду картинки

Усі коментарі та розв’язки спеціально для Яндекса склали досвідчені вчителі українських шкіл. Їхні пояснення побудовано так, щоб допомогти учневі самостійно впоратися із завданнями конкретного типу. Наприклад, для задач із математики викладено логіку розв’язання, а до тестів із біології наведено тлумачення ключових понять або опис природних процесів, про які йдеться. До багатьох пояснень підготовлено ілюстрації.

Сервісу Яндекс.ЗНО два роки. Сьогодні на ньому доступні усі тести, підготовлені УЦОЯО за десять років проведення оцінювання. Це близько 200 варіантів і понад 7500 завдань із різних предметів. Сервіс також допомагає готуватися до державної підсумкової атестації — доступно 170 таких тестів.

Цифри і факти про Львівщину

Від запуску сервісу Яндекс.ЗНО користувачі з Львівської області пройшли близько 300 тисяч тестів.

Під час підготовки до оцінювання 2014 року майже 13 тисяч користувачів зі Львова та області проходили тести на сервісі регулярно. 2015 року їх було близько 21 тисячі.

Порівняно із жителями інших областей України львівські школярі більше цікавляться вивченням іспанської та французької мов.

Протягом березня – червня 2015 року користувачі з Львівської області задали у пошуку Яндекса щодо ЗНО понад 100 тисяч запитів.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.