дивись.info

Львівська ОДА запрошує благодійників до участі у національному конкурсі

До Міжнародного дня волонтера, який щорічно відзначається 5 грудня, Міністерство соціальної політики спільно із Асоціацією благодійників України оголошують національний конкурс “Благодійна Україна”. У такий спосіб організатори вже четвертого за ліком конкурсу прагнуть відзначити кращих українських благодійників і волонтерів, а також найефективніші ініціативи у цьому напрямку.

До участі запрошуються громадяни, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня до 31 грудня 2015 року. Також учасниками можуть стати проекти, суспільні інституції, благоотримувачі та представники медіа, котрі у цей період реалізовувались чи здійснювали діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні.

Переможців визначатиме Національна конкурсна комісія у десяти основних і трьох спеціальних номінаціях. Винятком будуть лише категорії “Народний благодійник” і “Благодійність у медіа”, де кращих відберуть за спеціальною процедурою. Також оргкомітет запровадив й спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у сферах культури, освіти, медицини та соціального захисту.

Заявки від учасників прийматимуться до 15 лютого 2016 року. Переможців конкурсу визначать у період з 15 лютого до 15 березня, а церемонія нагородження відбудеться у другій половині березня в м. Києві.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку відповідної форми та надіслати її електронною поштою на адресу: [email protected]. Організатори також просять додавати документи (публікації, відгуки, рекомендації), які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації проекту (ініціативи).

 

Детальніше про конкурс, критерії та порядок оцінювання можна дізнатись на веб-сайті Асоціації благодійників України www.vboabu.org.ua, або офіційному сайті www.blagoukraine.org. Телефон для довідок: (044)537-12-80.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.