дивись.info

Питання функціонування львівського палацу спорту «Україна» обговорено на нараді

Питання функціонування львівського палацу спорту «Україна» обговорено на нараді

30 листопада за головування заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Підлісного відбулася нарада з питань діяльності львівського палацу спорту «Україна». Про це Дивись Інфо повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Участь у засіданні взяли начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра; голова комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Львівської обласної ради Михайло Гичка; голова Громадської ради при ЛОДА Степан Середа; голова профільної комісії з питань сім′ї, молоді та спорту Громадської ради при ЛОДА Андрій Породко; заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Іван Нос; начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода; провідний фахівець департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олексій Тарабан та інші зацікавлені особи. Об’єднання профспілок Львівщини представляв заступник голови Михайло Будзан.

Було обговорено питання поточної діяльності та подальшого функціонування у місті Львові Палацу спорту «Україна»; утворення ТЗОВ «Палац спорту «Україна» у м. Львові; можливі шляхи та перспективи функціонування Палацу спорту «Україна» у м.Львові. За результатами наради дано відповідні доручення.

Довідково:

Палац ігрових видів спорту «Україна» з тенісними кортами (м. Львів, вул. Мельника, 18) збудований у 1986 році (арх. М. Трачем, інж. О. Казанцевим та інж. О. Габрелєм, мав назву «Спартак») для розвитку ігрових видів спорту і є одним із найбільших Палаців спорту у м. Львові. Це одна із останніх капітальних споруд, що збудована для потреб галузі фізичної культури і спорту у Львівській області за останні 30 років.

Загальна площа – 2 200 кв.м.

Директор Палацу спорту – Ломага Богдан Андрійович.

В даний час в Палаці на умовах оренди діє ДЮСШ «Спартаківець» (теніс), зал атлетичної гімнастики, декілька спортивних клубів.

Палац спорту до останнього часу знаходився у власності об’єднання профспілок Львівщини, потребує капітального ремонту й окрім проведення фізкультурно-спортивних заходів, використовується для проведення різноманітних промислово-торгівельних виставок тощо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.