дивись.info

У Львові відбулась творча зустріч з Василем Шклярем

У Львові відбулась творча зустріч з Василем Шклярем

У Львові, в 58 будинку офіцерів продовжуються творчі зустрічі учнівської, студентської молоді та військовослужбовців гарнізону із відомими українськими митцями. Зокрема, в межах соціальних проектів «Мій тато захищає Україну» й «Час ВІЙНИ» до гарнізонного осередку культури завітав один із найвідоміших, читаних і «містичних» письменників сучасності лауреат багатьох літературних премій Василь Шкляр. Ім’я автора стало широковідоме в суспільстві після публікації 2009 року роману «Залишенець. Чорний ворон». У книзі відтворено одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії – боротьбу українських повстанців проти окупаційної влади у 1920-х роках.

На зустрічі із львів’янами письменник презентував свою нову збірку – «Чорне сонце», в яку увійшли твори «Чорне сонце», «Танець під чортову дудку», «Крук – птаха нетутешня» та інші. Як розповів Василь Шкляр в її основі лежать спогади бійців полку «Азов» про події на Донбасі. Також він зазначив, що намагався за допомогою своїх герої знайти відповіді на деякі питання. Зокрема – хто і навіщо затягує криваву драму? Чому гинуть найкращі? Чому місцеві вважають своїх визволителів ворогами?

Авторське читання уривків творів чергувалися з розповідями про реальних бійців Антитерористичної операції, які безмежно люблять Україну та готові заради неї на все. Кожен з молодих хлопців та дівчат у залі знаходив у словах автора відповіді на свої найпотаємніші питання та у відповідь міцною енергетикою підтримували автора у бажанні донести кожну історію про події на Сході до їхніх сердець.

На завершення культурно-освітньої зустрічі відбулося неформальне спілкування автора з аудиторією та автограф-сесія. Заключним акордом стало виконання пісні «Україна – це я. Україна – це ти» працівником будинку офіцерів чарівною Тетяною Петришиною, якій підспівували та аплодували усі присутні.

Підполковник Віталій Іванов

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.