дивись.info

У Львові відбувся Чемпіонат України з карате серед школярів

Сьогодні у Львові на велотреку (вул. Клепарівська, 39а) відбувся Чемпіонат України з карате серед школярів «VI LVIV OPEN 2015» (версія WKF). В змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів з усіх регіонів України. Змагання проходили одночасно на 4-х татамі. Спортсмени виступали у програмі індивідуальне та командне ката та куміте у різних вікових групах від 6 до 17 років. Про це пише Дивись Інфо із посиланням на прес-службу ЛМР

Церемонія відкриття змагань розпочалась урочистим парадом учасників, виконанням Гімну України.

З привітальним словом виступили почесні гості. Почесні гості взяли участь у церемонії нагородження переможців змагань. Призери Чемпіонату України нагороджені кубками, медалями та дипломами.

Організатори турніру: Львівські клуби «Арей», «Самурай», Львівська Ліга карате, Українська Федерація Карате. Голова оргкомітету – президент СК «Арей» Тетяна Ушакова. Суддівську колегію склали 30 суддів з України, її очолив суддя міжнародної категорії WKF Олексій Коханець (м.Одеса). Куратор проведення змагань – Назарій Вітер.

Довідка

Міжнародний турнір з карате «LVIV KARATE OPEN»

Перший турнір Lviv Open відбувся в 2010 році, і участь у ньому взяло 400 спортсменів з України, Білорусі, Грузії та Росії. Завдяки хорошій організації турніру, керівництво Української Федерації карате вибрало Львів для проведення офіційного Чемпіонату України серед кадетів та юніорів у 2012 році, відбіркового на Чемпіонат Європи та Чемпіонату України серед школярів у 2013 році. У 2014 році “LVIV KARATE OPEN” прийняв 492 заявки з 29 клубів України.

Всеукраїнська громадська організація «Українська Федерація карате»

Президент – Сергій Левчук (м.Київ)

Щорічно ВГО «УФК» проводить великі міжнародних турніри, бере участь у Чемпіонатах Світу та Європи, а також у змаганнях Вищої Ліги «Premier League K-1». У Європейських Іграх в Баку 2015 року участь взяли 4 спортсмени Української Федерації карате.

Вихованка УФК Ірина Зарецька посіла в Баку перше місце (виступала за Азербайджан).

Сайт федерації: www.wkf.com.ua

Карате в світі

У світі карате визнано всіма міжнародними спортивними організаціями (Міжнародним олімпійським комітетом, Міжнародною асоціацією світових ігор, Генеральної асоціацією міжнародних спортивних федерацій) як єдиний вид спорту, без поділу на стилі і версії.

Організацією, що розвиває карате, обрано Всесвітню федерацію карате WKF (World Karate Federation), яка об’єднує 173 країни світу. На європейських і світових чемпіонатах за версією WKF Україну успішно представляють спортсмени Української Федерації Карате.

Додаткова інформація: Тетяна Ушакова, тел. (093)972-54-62, [email protected]

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.