дивись.info

Міністр аграрної політики України вивчав проблему вирубки лісів на Львівщині

У суботу, 5 грудня, Львівщину з робочим візитом відвідав міністр аграрної політики України Олексій Павленко. Про це повідомила прес-служба ЛОДА

Міністр побував у гірському Сколівському районі Львівщини, де ознайомився із роботою Сколівського лісгоспу. Зокрема, особисто спільно з місцевими активістами пройшов по лісовирубках. За словами Олексія Павленка, у результаті того, що вдалося побачити, у нього є певні застереження до роботи працівників галузі. Також він повідомив, що після повернення до Києва проведе відповідну нараду, на якій буде зроблено у тому числі і оргвисновки.

Крім того, міністр та голова Львівської ОДА Олег Синютка  відвідали село Хащоване Сколівського району, де оглянули будівництво фельдшерсько-акушерського пункту. Також Олексій Павленко ознайомився з проектом будівництва дороги Славсько-Хащоване-Борджава, яка у перспективі повинна об’єднати дві області: Львівську та Закарпатську. Дорога сприятиме розвиткові туристичної галузі обох областей та розвантажить існуючу автомагістраль Київ-Чоп.

За словами міністра, він розуміє важливість будівництва цієї дороги для розвитку рекреаційних можливостей регіону.

За словами керівника області Олега Синютки, на будівництво дороги, окрім фінансування з обласного бюджету, залучатимуться  кошти міжнародних грантів та ЄБРР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.