дивись.info

На Львівщині навчатимуть медсестер за німецькими стандартами

У Львівській області започаткують проект щодо підготовки медичних сестер, які працюватимуть з людьми похилого віку та особливими потребами. Підготовка  медичних працівників здійснюватиметься відповідно до німецьких стандартів. Про це йшлося у вівторок, 8 грудня, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з делегацією Вільної землі Тюрінгія.

“Даний проект передбачатиме впровадження стандартів освіти медичних сестер України відповідно до стандартів Німеччини, –  зазначила голова об’єднання медсестер Німеччини Мартіна Рьодер. – Ми хочемо сертифікувати тут навчальний заклад та установу охорони здоров’я”.

Олег Синютка  запропонував розробити детальний план реалізації даного проекту. Під час зустрічі сторони домовилися обрати навчальний заклад та медичну установу Львівщини  на базі яких здійснюватиметься підготовка медсестер.

За  словами керівника області, Україні потрібно запровадити  європейські  стандарти навчання. “Так чином нам легше буде інтегруватися до Європейського Союзу. Це гарантія того, що якість надання послуг в Україні підвищиться, – сказав очільник Львівської ОДА. – Оскільки Львівська область межує з Європейським Союзом, то для нас важливо  бути прикладом для  усієї України щодо впровадження стандартів ЄС”.

Окрім цього, він висловив вдячність члену правління “Тюрінгійської Агенції Європейських Програм” Ліліані Грицишин за плідну  роботу та численні  ініціативи щодо налагодження співпраці між Львівщиною та Вільною землею Тюрінгія.

Також  Мартіна Рьодер розповіла, що вчора, 7 грудня, було засновано Німецько-Українське об’єднання медсестер, до якого  Львівщина увійшла  як єдина область, котра представляє усю Україну.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.