дивись.info

У Львівській ОДА шукають кадри – конкурс на керівників структурних підрозділів

Голова обласної державної адміністрації Олег Синютка оголосив відбір на керівні посади у Львівській ОДА. Відповідне розпорядження оприлюднене на офіційному сайті у понеділок, 7 грудня.

Відкритий конкурс оголошено на посади керівників семи структурних підрозділів. Зокрема, п’яти директорів департаментів: міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва; економічної політики; паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження; дорожнього господарства, транспорту та зв’язку; екології та природних ресурсів, а також начальника управління туризму та курортів та директора Державного архіву Львівської області.

Участь у відборі можуть взяти участь особи, які:

– є громадянами України;

– не досягли встановленого граничного віку перебування на державній службі (65 років);

– мають вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр);

– мають загальний трудовий стаж роботи не менше 5 років.

Кандидатури на згадані керівні посади у Львівській ОДА відбиратиме конкурсна комісія, у складі дев’яти осіб, серед яких провідні експерти, представники українського бізнесу та освіти.

Для участі у попередньому відборі слід до 18 грудня 2015 року подати наступні документи:

– заяву та згоду на обробку персональних даних (зразок заяви);

– аплікаційну форму (аплікаційна форма);

– копії документів про вищу освіту (з додатками до диплому);

– копію паспорта громадянина України;

– копію трудової книжки.

За результатами розгляду кандидати на посади керівників структурних підрозділів ОДА допускаються до тестування. У разі успішного складання тесту, претенденти запрошуються на співбесіду із членами конкурсної комісії. Потім комісія обере кандидатів, яких рекомендуватиме голові облдержадміністрації для призначення на відповідну посаду.

Контакти: відділ кадрової роботи та нагород апарату облдержадміністрації, тел. (032) 2999-119, 2999-597, 2999-492, email: [email protected]. (м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 232, 245).

Нагадаємо, що голова Львівської ОДА Олег Синютка також ініціював відбір голів райдержадміністрацій на відкритому конкурсі, який триватиме до 10 грудня 2015 року.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.