дивись.info

До кінця грудня на Львівщині напрацюють програму інвестування вугільної галузі

До кінця грудня на Львівщині напрацюють програму інвестування вугільної галузі

У грудні фахівці Львівської облдержадміністрації спільно з ДП “Львіввугілля” готуються представити програму розвитку та інвестування вугільної сфери. Цей документ міститиме економічні та фінансові розрахунки для збільшення обсягів видобутку й переоснащення шахт області.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський на зустрічі із шахтарями, які у четвер, 10 грудня, пікетували Львівську ОДА. Гірники вимагали підняття та вчасної виплати заробітної плати, а також виділення коштів на фінансування галузі.

“Безумовно, що у вугільну галузь слід інвестувати, адже від цього залежить енергетична безпеки держави, – зазначив Ростислав Замлинський. – Тому, не чекаючи на кошти з державного бюджету, ми з керівництвом “Львіввугілля” розпочали розробку державної програми на фінансування модернізації шахт. Тобто ми готуємо бізнес-план на отримання інвестицій з усіх можливих джерел. Його в подальшому подамо на розгляд профільної комісії при Кабміні. І до кінця місяця, ми плануємо завершити цей проект з відповідними фінансовими і економічними розрахунками”.

Він також погодився із шахтарями, що стан гірничого устаткування на шахтах є критичним, тому інвестування у вугільну галузь Львівщини є надзвичайно актуальним. Саме тому Львівська ОДА підготувала відповідні пропозиції щодо додаткового фінансування з держбюджету на 2016 рік. Зокрема, щодо необхідності державної підтримки вугільної галузі – 480 млн грн та технічного переоснащення – 436 млн грн. Таку ініціативу підтримали народні депутати та Бюджетний комітет Верховної Ради України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.