дивись.info

На Львівщині оголосили підозру семи особам, які створювали «фірми-метелики»

На Львівщині повідомлено про підозру семи особам, які займалися фіктивним підприємництвом.

Про це 10 грудня інформує прес-служба прокуратури Львівської області, пише Дивись.Інфо.

Як повідомляється, слідчі податкової міліції повідомили про підозру семи особам у здійсненні фіктивного підприємництва (ч.2 ст.205 КК України).

Встановлено, що останні упродовж вересня 2014 року – березня 2015 року у Львові зареєстрували 24 «фіктивних» фірми. У подальшому, з використанням реквізитів зазначених фірм, вони виготовляли документи про здійснення безтоварних операцій із низкою львівських підприємств, що дозволило їм зменшити зобов’язання зі сплати податків до бюджету та перевести безготівкові кошти у готівку.

На даний час, за вчинення фіктивного підприємництва чотирьох осіб уже засуджено та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Стосовно інших підозрюваних триває судовий розгляд.

Окрім цього, у ході досудового розслідування призначено та проводяться документальні перевірки усіх контрагентів, які через вказані вище «фіктивні» фірми відмивали кошти. Зокрема, за результатами проведеної перевірки одного із контрагентів встановлено факт ухилення від сплати податків службовими особами ТзОВ «Л.» на загальну суму 3,5 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.