дивись.info

В ЛОДА обговорили можливість реалізації україно-фінського проекту щодо переоснащення котелень

Про можливість реалізації на Львівщині спільних україно-фінських проектів щодо встановлення сучасного обладнання для котелень йшлося під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського з представниками компанії  KPA Unicon.

“Котельні установки Unicon  виробляють  екологічно  чисту енергію. Для нас  це дуже важливо, оскільки у  Фінляндії питанням екології приділяють чималу увагу, – зазначив директор з розвитку бізнесу компанії  KPA Unicon Пентті Саволайнен. – Наша компанія  спеціалізується на комплексних поставках котельних установок, що працюють на біопаливі. Зокрема, використовують торф, щепу та інші відходи від деревообробної промисловості. Ми забезпечуємо повністю увесь процес, починаючи від попередніх досліджень  перед початком реалізації  проекту і, закінчуючи технічним обслуговуванням упродовж усього життєвого циклу установки”.

За словами Ростислава Замлинського, область  передусім цікавить переоснащення котелень, які забезпечують теплом об’єкти  бюджетної сфери, зокрема садки, лікарні, школи та інші заклади.

“Фінляндія має великий досвід у питанні енергозбереження та  використання альтернативних джерел енергії. Цей досвід, який у вас є, сподіваюся, знайде відображення у спільних проектах.  У нашій області є значний потенціал та, щонайважливіше, ресурс для розвитку  біоенергетики. Ми відкриті для інновацій та інвестицій”, – резюмував Ростислав Замлинський.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.