дивись.info

Під час аукціону вартість оренди землі на Львівщині зросла в 11 разів

У четвер, 10 грудня, відбувся черговий земельний аукціон, під час якого продали права оренди восьми земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у Сокальському та Буському районах. Про це повідомляють у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

Загальна площа земельних ділянок переданих в оренду – 356 гектарів. Розмір річної орендної плати збільшився з 0,3 до 1,4 мільйона гривень. Найбільше зросла вартість оренди земельної ділянки площею 109 га, розташованої на території Княжівської сільської ради Сокальського району Львівщини. Під час аукціону ставка річної оренди зросла у 11 разів – з 45 до 508 тисяч гривень.

Усього на земельних аукціонах продано право оренди 129 земельних  ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), загальною площею  у 3 тис га, вартістю – 6,3 млн грн.

Відзначимо, що за кількістю проданих прав оренди на земельні ділянки та  розміром орендної плати за користування ними, Львівщина входить до числа лідерів в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.