дивись.info

У Львові влада віч-на-віч зустрілась з учасниками АТО та родинами загиблих

У Львові влада віч-на-віч зустрілась з учасниками АТО та родинами загиблих

У суботу, 12 грудня, у Львові вперше відбулись загальні збори демобілізованих учасників АТО, представників громадських об’єднань, волонтерських організацій та благодійних фондів області. За ініціативи голови облдержадміністрації Олега Синютки в одному залі також зібрались керівники соціальних служб, районів, військових комісаріатів, Держгеокадастру, аби почути і допомогти вирішити проблеми, які спіткали учасників АТО та їх сім’ї.

“Сьогодні ми зустрілись, щоб обговорити і знайти шляхи вирішення ваших наболілих проблем. Адже ніхто, а особливо державні чиновники, не мають права забувати про тих, хто пішов захищати нашу країну”, – наголосив Олег Синютка.

Серед основних питань, які озвучували демобілізовані, були отримання житла та земельних ділянок, необхідність фінансової допомоги, безкоштовного лікування та реабілітації. Проблеми також у них виникають із працевлаштуванням, отриманням різного роду соціальних пільг, військових пенсій та виплат.

Крім цього, присутні скаржились на проблеми з видачею посвідчень учасників АТО, що часто не можуть скористатись пільговим проїздом у громадському автомобільному транспорті.

Також родичі загиблих в АТО нарікали на нерозуміння їхніх проблем з боку органів влади та соціальних служб. Проте серед зауважень прозвучали і слова подяки на адресу обласного департаменту соціального захисту населення, Пенсійного фонду, керівників районів за надану допомогу.

ато ато2

Загалом збори тривали понад чотири години й усі мали змогу висловитись та отримати необхідну консультацію та допомогу.

На завершення голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив, що зустрічі з демобілізованими учасниками АТО та членами їх сімей в подальшому відбуватимуться регулярно. Крім того, він додав, що також планує до Різдвяних свят окремо зустрітись та поспілкуватися із воїнами АТО, які перебували у полоні бойовиків.

“Я прошу усіх керівників державних структур вирішити ці всі питання раз і на завжди. Щоб на наступній такій зустрічі хтось з людей не піднявся і не сказав, що має схожі проблеми”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.