дивись.info

Антикорупційне бюро набирає директорів управлінь в Одесі та Львові

Національне антикорупційне бюро оголосило конкурс на обрання директорів свого львівського та одеського територіальних управлінь.

Відповідні розпорядження директора Бюро Артема Ситника (№427-р і №428-р від 11 грудня) оприлюднено у понеділок на сайті НАБУ.

Повноваження директора Львівського теруправління Національного антикорупційного бюро будуть поширюватися на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області.

Повноваження директора Одеського територіального управління НАБУ поширюються на Одеську, Херсонську,Миколаївську, Кіровоградську області.

Документи для участі у конкурсі слід надсилати впродовж наступних 15 днів на адресу: 03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3, Національне антикорупційне бюро України, – з позначенням на конверті “НАБУ” та посади, яку бажає зайняти особа.

Кандидати складатимуть кваліфікаційний іспит (тестування) та пройдуть співбесіду.

Згідно з законом “Про Національне антикорупційне бюро України”, особа не може бути призначена на посаду в цю установу, зокрема, якщо вона: має судимість; позбавлена судом права обіймати певні посади чи займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій держави; не пройшла спеціальну перевірку; підпадає під закон “Про очищення влади”; не подала декларацію про доходи чи подала в ній неправдиві дані.

Також не візьмуть у НАБУ тих, хто впродовж останніх 5 років працював у підрозділах із боротьби з корупцією в органах прокуратури, МВС, Податкової міліції, СБУ, Військової служби правопорядку у ЗСУ та митних органах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.