дивись.info

Капеланом Львівської ОДА та обласної ради став отець Андрій Корчагін

У понеділок, 14 грудня, під час апаратної наради голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка представив отця Андрія Корчагіна – капелана облдержадміністрації та обласної ради. Отцеві Андрію цей статус присвоєно декретом курії Львівської архієпархії УГЦК.  

“У кожній християнській державі, яка має багато державних чи недержавних спільнот, на прохання тієї чи іншої структури, де є християни, Церква дає священика, – зазначив під час свого звернення до присутніх отець Андрій Корчагін. – Це робиться задля того, щоб капелани допомагали людям, які вагаються, прийняти вірне рішення. Ми маємо хороший досвід капеланства у нашому війську та в інтернатах. Тому відгукнулися на прохання й цієї структури”.

За словами отця Андрія, капелан у державній структурі ні на що не впливатиме. Натомість він стане совістю даної структури, а також людей, які у ній працюють. “Ми разом шукатимемо Бога і правду, щоб гідно служити народу”, – додав о. Андрій.

Отець Андрій Корчагін буде також капеланом Львівської обласної ради. В приміщенні Львівської ОДА капеланові виділять окреме приміщення, де він проводитиме реколекції чи просто зможе дати пораду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.