дивись.info

Ми можемо проаналізувати відновлення в Грузії і зробити краще, – Садовий

З 14 до 19 грудня у Львові Український Католицький Університет організовує українсько-грузинський тижневий семінар «Університетська освіта для суспільного оновлення: виховання цінностей – підготовка реформ – впровадження змін (досвід і перспективи України)». Сьогодні у кафе «Ратуша» триває дискусія «Україна-Грузія: досвід реформ і глобальні виклики». Про це пише прес-служба ЛМР

«Для мене велика честь бути сьогодні разом з вами. Я вам дякую, що власне у Львові відбувається ця прекрасна зустріч, під час якої ви будете обмінюватися досвідом. Все це добре, що відновлення Грузії ми зможемо застосовувати до відновлення в Україні. Вони пішли трохи вперед, але тут є і плюс, і мінус. Тому що ми можемо це проаналізувати і можемо зробити краще, не робити тих помилок, які вони робили. Бо той, хто робить, завжди має помилки. Тому я бажаю творчості всім присутнім, бажаю добрих думок. Також прохання до всіх, щоб за працею ви не забували, що у Львові дуже хороша гастрономія, добра кава, і можна дуже приємно проводити час. Тому з радістю бажаю вам доброї праці і добрих її результатів», – привітав учасників міський голова Львова Андрій Садовий.

Серед учасників дискусії – доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету Ярослав Грицак; керівник експертної компанії Pro.mova Євген Глібовицький; ректор Сулхан-Саба Оберліані Університету в Тбілісі Важа Вардідзе; проректор УКУ із стратегічного планування Володимир Турчиновський.

Цей захід проходить в рамках кількамісячного міжнародного проекту «Нові ідеї з новими силами: суспільні зміни в посткомуністичних країнах, що реформуються (Україна та Грузія)», який спільно ініціювали та проводять Український Католицький Університет (Львів, Україна) та Навчальний університет ім. Сулхана-Саби Орбеліані (Тбілісі, Грузія).

В рамках цього проекту два молоді недержавні, але відомі у своїх країнах та на міжнародній арені університети розвивають співпрацю задля виховання нового покоління професіоналів на основі християнських цінностей і демократичних засад суспільного розвитку, повазі до людської гідності та дотриманні справедливості. Проект передбачає проведення двох тижневих семінарів (у Тбілісі та Львові) для узгодження концепцій розробки нових програм та навчальних планів, ознайомлення з практичним досвідом реалізації реформ в освіті, державному управлінні та місцевому самоврядуванні, судовій системі та правоохоронних органах.

Перший семінар у рамках проекту «Справедливість: передумова для суспільної злагоди та розвитку (приклад Грузії)» успішно пройшов 11-17 жовтня 2015 року у місті Тбілісі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.