дивись.info

Сьогодні в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який офіційно введений Президентом України в 2006 році. Станом на сьогодні, на обліку в управлінні соціального захисту перебуває 3580 осіб, які постраждали внаслідок ЧАЕС, з них – 2976 дорослих та 619 дітей різних категорій. Цього року до 29-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС управління соціального захисту надало одноразову матеріальну допомогу ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї та 2-ї категорій на загальну суму 404 тис. грн., згідно з розпорядженням Львівського міського голови від 10.04.2015 № 105.

«Сьогодні у Львові проживає 3580 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них: 920 1-ї категорії; 1 347 2-ї категорії (з яких 1026 учасники ліквідації аварії на ЧАЕС); 433 3-ї категорії (з яких 170 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС); 618 – діти, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи. Впродовж 2015 року з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – мешканців м. Львова оздоровлено 247 осіб, з них 233 віднесених до 1-ї категорії та 14 осіб з числа ліквідаторів аварії на ЧАЕС, віднесених до 2-ї категорії, за рахунок коштів міського бюджету Львова», – повідомив Ігор Кобрин, в. о. начальника управління соціального захисту ЛМР.

З нагоди відзначення Дня ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, відповідно до розпорядження міського голови Львова від 25.11.2015 №493, призначено одноразову матеріальну допомогу дружинам/чоловікам померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та дітям-інвалідам внаслідок аварії на ЧАЕС – мешканцям м. Львова, які перебувають на обліку у відділах соціального захисту, у розмірі по 200 грн. кожному на загальну суму 48,4 тис. грн.

«Ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров’я й життя захистив нас і увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи. Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя, уваги держави і шани вдячних поколінь», – привітав Ігор Кобрин, в. о. начальника управління соціального захисту ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.