дивись.info

Анастасія Рахмангулова та Андрій Волокітін – чемпіони України з шахів 2015 року

Анастасія Рахмангулова та Андрій Волокітін – чемпіони України з шахів 2015 року

Підсумки змагань підбили вчора увечері, 14 грудня. І якщо Волокітін – більш-менш прогнозована фігура, то цьогорічна шахова королева України стала справжнім відкриттям. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба Федерації шахів Львівщини.

Інтрига чоловічого чемпіонату полягала в тому, що до фінішу з однаковою кількістю балів дійшли одразу три гравці. І тільки додаткові показники визначили найкращого. Відтак, трійку призерів замикає Єфименко Захар. На другому місці – Мартин Кравців. Лаври переможця – у Андрія Волокітіна. Що знаменно – і золотий, і срібний призер – львів’яни.

“Львів упевнено тримає шахове лідерство серед інших міст України. Ми вкотре довели, що є локомотивом шахового життя України”, – наголосив на закритті чемпіонату секретар Львівської обласної шахової федерації, міжнародний гросмейстер Назар Фірман.

Так, зазначив він, жіночий чемпіонат був сповнений приємних сюрпризів – королевою стала спортсменка, якій аналітики не пророкували входження в фінал, не те, що корони. “Очевидно, спортсменка багато працювала, багато тренувалась. До Львова вона приїхала із своїм тренером. От і досягла найкращого результату. Що ж до срібної призерки Калініної, то з самого початку було зрозуміло, що вона займе призове місце. Юля Осьмак – це теж приємна несподіванка. Наша бронзова призерка – наймолодша учасниця цьогорічного чемпіонату серед жінок “, – зазначив Назар Фірман.

Отож, трійка призерів серед жінок:

1 місце –  Рахмангулова Анастасія

2 місце – Калініна Ольга

3 місце – Юлія Осьмак

Трійка призерів серед чоловіків:

1 місце – Волокітін Андрій

2 місце – Кравців Мартин

3 місце  – Єфименко Захар

Нагадаємо, учора у Львові одночасно завершилось два чемпіонати України з шахів – серед чоловіків та серед жінок. Організовували захід Міністерство молоді і спорту, Львівська обласна шахова федерація та ЛОДА.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.