дивись.info

Для людей поважного віку з усіх районів області організують екскурсії Львовом

Відтепер особи старшого віку Львівщини матимуть можливість провести цікавий та пізнавальний день у столиці Галичини.  Можливість виїзду та цікаву і  пізнавальну програму для них у місті забезпечить департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА спільно із місцевою владою районів. Про це повідомила директор департаменту Христина Береговська.

“Усі люди поважного віку, які бажають провести цікавий та мистецький день у Львові, мають лише залишити заявку на поїздку у Народному домі свого населеного пункту, – зазначила Христина Береговська . – Потім керівники  закладів подають цю інформацію керівникам відділів культури районів. На основі цих даних формують групи охочих відвідати Львів. За дорученням голів  РДА у районах організують доїзд для бабусь та дідусів до Львова. А вже цікаву та пізнавальну програму організує наш департамент, враховуючи побажання гостей”.

Зазначимо, що такі екскурсії організовуватимуть у всіх районах області.

Нагадаємо, що 13 грудня особи старшого віку і дідусі та бабусі із сіл Радехівського району мали нагоду провести день Святого Андрія по-мистецьки. Гості із сіл Оглядів, Опліцько, Нивиці, Монастирок-Оглядівський  побували на службі у Соборі Св. Юрія, оглянули пам’ятник Митрополиту Андрею Шептицькому, відвідали храми Андрія, Преображення, Єзуїтів. Також послухали цікаву інформативну лекцію про українську іконографію під музичний супровід у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького та побували на пізнавальній екскурсії у музеї Історії релігії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.