дивись.info

Львівська магістраль на зустріч зі Святим Миколаєм запрошує 13 тисяч дітей залізничників

За доброю залізничною традицією, діти працівників Львівської магістралі зі Львівщини, Буковини, Прикарпаття, Волині, Рівненщини та Закарпаття, а також малеча з родин наших захисників, багатодітних та малозабезпечених родин цьогоріч знову приїдуть у гості до Святого Миколая. Протягом семи днів, із 15 до 21 грудня, у Будинку науки і техніки Львівської залізниці показуватимуть святкові вистави для майже 13 тисяч маленьких відвідувачів. Про це повідомила прес-служба Львівської залізниці

Для малечі проведуть загалом 28 сеансів святкового театралізованого дійства, яке тепер буде продовженням минулорічної вистави під назвою «Незвані гості в країні світла». Постановник – керівник відомого українського модерн-балету «Життя» Ірина Мазур.

На зустріч зі Святим Миколаєм дітей до Львова доставлять спеціальними додатковими потягами у супроводі батьків, наставників, профспілкових активістів та медиків. Також на кожного малюка, окрім цікавої вистави, чекатиме солодкий подарунок від Чудотворця.

«Дуже важливо, щоб українські дітлахи, попри всі перипетії нашого дорослого життя, зростали і виховувалися на давніх, щирих і світлих українських традиціях. Тому кожного року ми запрошуємо дітей наших працівників на невеличке свято. Сподіваємося, кожна дитина отримає від вистави нові враження та позитивні емоції, а Святий Миколай принесе їм бажані подарунки та мир у домівки», – зазначив директор Львівської залізниці Богдан Піх.

Додамо, загалом для дітей працівників Львівської залізниці профспілкові комітети до дня Святого Миколая підготували 31 тисячу солодких подарунків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.